Gözünüz Aydın, Nurtopu Gibi Bi Klonunuz Oldu!

Özer Bilgiç yazdı…dony.jpgSonunda başardık. Doğar doğmaz ebemiz bizi tepetaklak sarkıtıp, popomuza barkodumuzu yapıştırdı, şaaappp! Daha adımız bile konmadan başucumuza androidimiz konuldu. Kişiliğimiz oturmadan hepimize feysbuk, insta, tivitır vs… multipersonal profillerimiz oldu.

Biz daha gözlerimizi açıp dünyayı tanımadan ebeveynimizin herkese açık homemade videolarıyla dünya bizi tanıdı. Evdeki yerimiz aptal kutusunun karşısı oldu. O “magicbox”ın fısıldadığı ninnilerle, hormonlu devam sütleriyle büyümeye başladık. Acılarımız, sevinçlerimiz “ponçik” emojilerle kalıba sokuldu.

sosyal medyannnBüyüdük; sisteme uyum sağlamak için eğitim öğretim konsantrasyon kamplarında şekillendirilip kalibrasyonumuz gerçekleştirildi. Her türlü klavyeyi, joysticki kullanma becerisine sahip parmaklarımız, 360 derece dönme kapasitesi olan selfie kollarımız, telefon ve tabletlerin kayıp düşmesini engelleyen vakumlu ellerimiz donanımıza eklendi.

Yeni yazılımımız “Milennium Generation Z 1.1 0.9 0.1” sayesinde düşünmek, üretmek, sorgulamak gibi tehlikeli ve ölümcül virüslere karşı bağışıklık kazandık. Dostluk, aile, erdem, inanç, değer gibi işlevsiz mesajlar geri dönüşümsüz manevi spam kutusunda yerlerini aldılar. Yasal fikir aşımı kuralına uymamız için beyinlerimize fikir kısırlaştırıcı çipler yerleştirildi.

En çok kullanılması beklenen, en önemli uzvumuz olan vajen/fallus ve toplumsal dinamik/pratik hesaplamalarına göre aşırı yoğun bir tempoda çalışacağı tahmin edilen boşaltım sistemimiz upgrade edildi. Kusursuz çalışıyorlar. Evet, artık hepimiz Yeni Dünya Piramidinin en üst basamağında kendimizi gerçekleştirmeye hazırız.

-O ZAMAN siberDANS !

-RENKlendirici !sosyal medyaÖzer BİLGİÇ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: